Wielofunkcyjna obroża elektroniczna z bluetooth

Elektryczna obroża dla psa IPets 918Urządzenie IPets 918 to wielofunkcyjna obroża elektryczna dla psa działająca w technologii Bluetooth z możliwością sterowania obrożą za pomocą smartfona. Niezwykłość tego urządzenia polega na połączeniu w sobie elektrycznej obroży do tresury psa, obroży antyszczekowej oraz elektrycznego pastucha dla psów.

Całość obsługiwana jest za pomocą czytelnej aplikacji na iPhone’a lub telefonu z systemem Android. Zasięg tego typu elektrycznej obroży do tresury psa wynosi do około 100 metrów, natomiast elektrycznego pastucha obsługiwanego przez tego typu model do około 20 metrów.

aplikacja_do_ipets_918W trybie szkolenia psa do dyspozycji mamy aż 99 płynnie dobieranych impulsów elektrostatycznych oraz ostrzeganie za pomocą wibracji. Dzięki tak dużej rozpiętości parametrów obroża elektryczna może być stosowana dla psów większości ras. Wygodne rozmieszczenie przycisków w aplikacji pozwala na szybkie przełączanie między funkcjami obroży.

Elektryczna obroża dla psów IPets 918 pozwala na przełączenie w tryb antyszczekowy. W tym trybie można ustawić impuls korekcyjny za pomocą wygodnego potencjometru. Do dyspozycji jest 9 poziomów impulsów poprzedzanych wibracją.