Obroża elektryczna

Obroża elektryczna IPets 618Obroże elektryczne dla psów marki IPets cechują się trwałym i solidnym wykonaniem oraz dobrymi parametrami technicznymi umożliwiającymi prowadzenie skutecznej tresury psa przy każdej pogodzie i na odpowiednio duży dystans. Obroże elektroniczne dla psów, oprócz płynnie dobieranych impulsów korekcyjnych, posiadają również funkcję ostrzegania za pomocą dźwięku lub wibracji w elektronicznej obroży dla psa.

Odbiorniki obroży elektrycznych są wodoodporne i mogą być stosowane nawet w czasie deszczu. Zasilane są za pomocą akumulatorków, które można w dowolnej chwili naładować.

Obroża elektryczna IPets 617Nadajniki sterujące pracą obroży elektrycznych posiadają kompaktowe kształty, dzięki czemu doskonale leżą w dłoni i są wyjątkowo praktyczne w użytkowaniu. Na uwagę zasługują zróżnicowane zasięgi współpracy elektrycznej obroży z pilotem, mniejsze jako niezbędne do amatorskich zastosowań lub odpowiednio większe dla zastosowań profesjonalnych.

Ciekawą opcją w obrożach elektrycznych dla pów marki IPets jest możliwość jednoczesnej tresury trzech psów za pomocą jednego pilota. Po dokupieniu dodatkowych odbiorników obroży można je w prosty sposób zsynchronizować z pilotem.