Obroża antyszczekowa

Obroża antyszczekowa IPets 854

Obroże antyszczekowe marki IPets charakteryzują się trwałym i solidnym wykonaniem. W ofercie marki IPets znaleźć można obroże elektryczne zasilane za pomocą akumulatorków jak i te zasilane zwykłą baterią.

Obroże przeciw szczekaniu z powodzeniem ograniczają szczekanie psów ras mniejszych, średnich jak i większych. Dzięki wielu opcjom konfiguracji z powodzeniem można dostosować obrożę do wagi i temperamentu psa. Wybrane modele obroży mogą również ograniczyć problemy z przeciągłym i uporczywym wyciem psów.

Obroża antyszczekowa IPets 855Obroże przeciw szczekaniu IPets posiadają automatyczny dobór impulsu. Oznacza to, że po poprawnym wykryciu szczekania u psa, obroża elektryczna automatycznie dopasuje poziom impulsu do wagi i temperamentu psa zwiększając poziom impulsu do momentu gdy pies przestanie szczekać. Ważną cechą obroży jest funkcja bezpieczeństwa, która zablokuje na 30 sekund podawanie impulsu po 7 kolejnych szczeknięciach.

Do cech charakterystycznych obroży przeciw szczekaniu psa należy jej wodoodporność, dzięki czemu może być noszona przez psa nawet w złych warunkach atmosferycznych.