Dla sklepów

Otwierasz lub prowadzisz sklep z artykułami zoologicznymi ?

Szukasz nowego asortymentu do swojego sklepu ?

Uzupełnij swoją ofertę o markę IPets !

Firma EasyPet zajmuje się sprzedażą hurtową najwyższej klasy produktów dla psów i kotów od 2007 roku. Jako importer i dystrybutor w Polsce jesteśmy w stanie zagwarantować atrakcyjne warunki współpracy jak i najlepsze ceny. Obecnie poszukujemy partnerów handlowych i dystrybutorów. Aby uzyskać warunki handlowe dla odbiorców hurtowych, należy przesłać do nas aktualne kopie dokumentów firmy na adres mailowy: bądź faxem na numer: 22 357 93 55. Nasz handlowiec skontaktuje się z Państwem w celu przedstawienia aktualnej oferty.

ilverhe2Pełna oferta produktów EasyPet

Zapraszamy także do pobrania katalogu naszych produktów marek PetSafe, Innotek, Num`axes, Premier, Staywell, Drinkwell, SportDOG, Dogtra, PAC, DT Systems, Geodog, Loc8tor oraz Multivet. Mamy nadzieję, że katalog, przybliży Państwu gamę produktów oferowanych przez EasyPet. Nasi konsultanci pomogą także dobrać odpowiedni produkt dla państwa klientów.

ilverhe2Bestsellery EasyPet

Poniżej znajdziecie Państwo także skrócony katalog zawierający bestsellery naszej oferty, czyli wybrane produkty marek takich jak Innotek, Num`axes, Drinkwell, Premier oraz Staywell.

Katalog produktów EasyPet Katalog bestsellery

 

ilverhe2Dla sklepów, partnerów handlowych i hurtowni zoologicznych:

Sklepy i partnerów handlowych zainteresowanych podjęciem współpracy hurtowej zapraszamy do zapoznania się z naszą hurtową ofertą produktów zoologicznych w tym miejscu.